Available courses

Temas Actuales de la Bioinformática | Curs 2021-22
Nerea CarrónMarta Coronado Zamora

Temas Actuales de la Bioinformática | Curs 2021-22

Grau en Genètica (UAB), 3 crèdits ECTS, 4t curs, optativa

Bioinformàtica | Grau en Genètica | Curs 2021/22
Sònia Casillas ViladerramsRaquel Egea Sánchez

Bioinformàtica | Grau en Genètica | Curs 2021/22

Grau en Genètica (UAB), 6 crèdits ECTS, 3r curs, obligatòria


Genòmica, proteòmica i interactòmica | Grau en Genètica | Curs 2021/22
Sònia Casillas ViladerramsBàrbara NegreAlicia Roque Cordova

Genòmica, proteòmica i interactòmica | Grau en Genètica | Curs 2021/22

Grau en Genètica (UAB), 6 crèdits ECTS, 3r curs, obligatòria

Optativa de 4rt als graus en Biologia i Microbiologia


Treball Final de Grau (TFG)
Sònia Casillas Viladerrams

Treball Final de Grau (TFG)

6 crèdits ECTS, 4t curs, obligatòria

Genòmica, proteòmica i interactòmica | Grau en Biotecnologia | Curs 2020/21
Sònia Casillas ViladerramsJaime Martínez UrtazaMarta Puig Font

Genòmica, proteòmica i interactòmica | Grau en Biotecnologia | Curs 2020/21

Grau en Biotecnologia (UAB), 6 crèdits ECTS, 3r curs, obligatòria


Genòmica, proteòmica i interactòmica | Grau en Genètica | Curs 2020/21
Sònia Casillas Viladerrams

Genòmica, proteòmica i interactòmica | Grau en Genètica | Curs 2020/21

Grau en Genètica (UAB), 6 crèdits ECTS, 3r curs, obligatòria

Optativa de 4rt als graus en Biologia i Microbiologia


Adapta't: la nostra història evolutiva llegida en el genoma
Sònia Casillas ViladerramsAina Colomer VilaplanaJaime Martínez UrtazaAndrés Alberto Santos Ñanculef

Adapta't: la nostra història evolutiva llegida en el genoma

Curs d'estiu Argó 2022 
Del 4 al 8 de juliol, de 9.30 a 14 h
Facultat de Biociències

Taller de Bioinformàtica (II)
Sònia Casillas Viladerrams

Taller de Bioinformàtica (II)

Curs d'introducció a la bioinformàtica (2a part)

Taller de Bioinformàtica (I)
Sònia Casillas ViladerramsJudit Gago González

Taller de Bioinformàtica (I)

Curs d'introducció a la bioinformàtica (1a part)

Aula de proves
Laura Adell RipollésMikel Albizuri GomezAlbert Alegret GarciaGemma Armengol RosellElena Asensi MartínezZoe Balastegui BoSònia Casillas ViladerramsAleix Clarà MolistNatalia Maria Cochón JódarGemma Conangla ComaMarta Coronado ZamoraInés de Valle DiegoMario Egea RodríguezRaquel Egea SánchezNarine Fischer AlbiolClara Gámez MorenoMarta García GarcíaRuth Gómez GracianiJone Gutierrez DiezMireia Marín GinestarAna Pac AbadAlèxia Pardiñas RamónAlicia Roque CordovaRoberto TorresMaialen Usatorre OlaizolaIllya Yakymenko

Aula de proves

Aula de proves i desenvolupament